Autor stránek o Chorvatsku


Autor stránek o Chorvatsku

Tyto stránky píše nadšenec do Chorvatska, kterému se líbí vše od tamního podnebí až po životní styl lidí v Chorvatsku.

Dovolenou v Chorvatsku jsem zatím trávil třikrát a v budoucnu plánuji určitě tuto zemi opět navštívit. Všechny uváděné informace na těchto stránkách jsou mým osobním výtvorem a vždy u nich vycházím z vlastních zkušeností.

Kontaktní informace

Zde uvedený kontaktní formulář používejte, prosím, pouze pokud mi chcete sdělit nějaké informace týkající se funkčnosti těchto stránek, nebo pokud budou Vaše informace (návrhy) soukromějšího charakteru.

Pokud potřebujete s něčím poradit, nebo se pouze chcete na něco zeptat a týká se to Chorvatska, tak využijte diskuze, která je k tomu určená. Díky tomuto se k odpovědím dostanou i jiní návštěvníci těchto stránek. Navíc Vám může odpovědět i někdo jiný, kdo se v dané problematice více vyzná.

Kontaktní formulář


Váš e-mail
Předmět
Kontrola captcha
Zpráva

Tip

Nechcete vždy, pokud budete na těchto stránkách o Chorvatsku psát komentář, nebo příspěvek do diskuze, opisovat kontrolní obrázek? Tak se jednoduše zaregistrujte a při následném přihlášení zaškrtněte políčko „napořád". Díky tomuto již budete ověřeni a nebudete považováni za hrozbu spamových robotů.

Uživatelské menu
Komerční sdělení
ranktrackr.net